Zásilková služba PROFIL vznikla zejména pro sběratele, kteří nemají čas nebo možnost navštěvovat filatelistické prodejny. Zásilková služba jim umožňuje objednat si poštovní známky či jiný filatelistický materiál tehdy, kdy se jim to hodí, a nechat si ho zaslat poštou.

Obrázek

Zásilková služba PROFIL je přímým pokračovatelem zásilkové služby Pofis, která v letech 1950 - 1990 měla v ČSR monopol na obchod s filatelistickým materiálem. Po roce 1989 se transformovala a nyní se zabývá zásilkovou službou a vydáváním filatelistické literatury. Každý měsíc v časopise Filatelie vychází rozsáhlá nabídka, ze které si mohou zájemci vybrat položky, které je zajímají, a na přiloženém kuponu si je hned objednat. Členům Klubu Filatelie poskytuje zásilková služba výrazné slevy. Objednávky lze poslat poštou, nebo e-mailem. Objednané položky jsou rozesílány v cenných psaních na dobírku.

Hlavní část nabídky představují zajímavé položky střední kategorie z ČSR I a II, velká pozornost je věnována i České republice, protektorátu Čechy a Morava a Rakousku. Nabídku doplňuje filatelistický materiál řady dalších, zejména evropských zemí. V rámci zásilkové služby si lze také objednat nové publikace vydavatelství POFIS.

Veškeré informace o pravidelné nabídce Zásilkové služby, kterou každý měsíc přináší časopis Filatelie, Vám ochotně podáme na telefonních číslech 607 282 004 (Po - Pá 10h - 17h) nebo prostřednictvím kontaktního formuláře