Obrázek

Mezinárodní aukce PROFIL patří k nejstarším a z hlediska kvality k nejprestižnějším aukcím filatelistického materiálu v ČR. Mají už dvacetiletou tradici (první z nich proběhla již v květnu 1990) a konají se pravidelně na podzim.

Obvykle je nabízeno 1.000 až 1.500 položek, těžiště spočívá ve známkách Československa (cca 70 %), zbytek připadá na ostatní známkové země, především protektorát Čechy a Morava, Slovenský stát, Rakousko a Německo. Většina z nabízených položek jsou jednotlivé kusy, významnou část ale představují i partie či celé sbírky poštovních známek. Prodejnost v aukcích Profil je mimořádně vysoká a činí cca 95 %. Za několik posledních let byly v aukcích Profil nabídnuty a prodány prakticky všechny významné československé rarity včetně přetisků PČ 1919 4 K a 10 K na žilkovaném papíru či chybotisku 50/50 h Doplatit.

Katalogy

Obrázek

Podrobné aukční katalogy, v nichž je vyobrazeno až 40 % nabízených položek, vycházejí v nákladu až 6 tisíc výtisků a rozesílají se za minimální poplatek zájemcům po celém světě. Silnou stránkou katalogů je detailní popis položek, a to zejména z hlediska jejich jakosti. I díky tomu jsou aukce PROFIL považovány za mimořádně seriózní a mnoho sběratelů v nich nakupuje prostřednictvím písemných příkazů.

Hodnotné položky do aukcí PROFIL můžete nabídnout i Vy – stačí nás kontaktovat prostřednictvím formuláře a do poznámky stručně popsat nabízené položky.

Výsledky 48. Aukce Profil zde

Při příjmu položek do aukce na požádání vyplácíme zálohu až do výše 100 % z vyvolávací ceny!

Veškeré informace o nákupu a prodeji v aukcích PROFIL Vám ochotně podáme na telefonním čísle 607 282 004 (Po - Pá 10h - 17h), na kterém si s námi můžete sjednat i schůzku.