bottom-end

Filatelistický život v České republice a na Slovensku je velmi bohatý. Sběratelé se scházejí na burzách, setkáních, výstavách, přednáškách, vernisážích, křtech nových známek i při mnoha dalších příležitostech. Možná Vás zajímá, zda se některá z těchto akcí koná ve Vašem městě nebo jeho okolí. Časopis Filatelie proto přináší každý měsíc jejich co nejúplnější seznam, se kterým se můžete seznámit i Vy!

bottom-end

Zásilková služba PROFIL vznikla zejména pro sběratele, kteří nemají čas nebo možnost navštěvovat filatelistické prodejny. Zásilková služba jim umožňuje objednat si poštovní známky či jiný filatelistický materiál tehdy, kdy se jim to hodí, a nechat si ho zaslat poštou.

bottom-end

Prodejna Profil je nejstarší filatelistickou prodejnou v České republice. Založena byla již v létě roku 1989 jako jedna z prvních soukromých prodejen v tehdejším Československu (do té doby měl na filatelistický obchod monopol stát). Z malých začátků se rychle vypracovala na vedoucí firmu našeho trhu.

bottom-end

12 důvodů, proč být i v roce 2024 členem Klubu Filalelie

1 Dvanáct čísel plnobarevného časopisu Filatelie, každý měsíc až do Vaší poštovní schránky (v celkové hodnotě 780 Kč).
2 Barevný dodatek katalogu ČR (bude v lednovém čísle).
3 Pozvánka na Den české filatelie - PPM (v katalogové ceně 350 Kč).
4 Vstupenka na Veletrh Sběratel (běžná cena je 100 Kč)
5 Kupon Ankety o nejkrásnější poštovní známku - účastníci obdrží suvenýr on České pošty (v katalogové ceně 40 Kč).
6 Kupon Ankety o nejkrásnější ruční příležitostné poštovní razítko - účastníci obdrží suvenýr České pošty v katalogové ceně 100 Kč.
7 Kupon Ankety o nejkrásnější FDC - účastníci obdrží suvenýr České pošty v katalogové ceně 100 Kč.
8 Kupony na slevu při nákupu nové filatelistické literatury - (v celkové ceně min. 200 Kč).
9 Dva kupony na bezplatnou inzerci v časopisu FiIatelie - (v celkové ceně 500 Kč ).
10 Bezplatné konzultace ve Filatelistické zkušebně a sleva 20% na ověřování pravosti
11 Sleva 5% - 10% při nákupu u obchodníků spolupracujících s Klubem Filatelie.
12 A jako každý rok, i tentokrát samozřejmě půjde o hodnotný filatelistický dárek ! Nechte se překvapit !

Chci se stát členem klubu Filatelie

Dále získáte výrazné slevy v Zásilkové službě Profil, možnost zúčastnit se soutěží v časopisu Filatelie bohatě dotovaných filatelistickými cenami, aukční katalog Profil, možná i příležitostný tisk České pošty, pokud o něj Klub Filatelie požádá - a mnoho dalšího! Výhodnost této nabídky si jistě každý dokáže spočítat sám. 

zapůsobil na vás tento počet dobrých důvodů, proč být i v příštím roce členem Klubu Filatelie? Neváhejte!

Výše členského příspěvku na rok 2024

Místo zasílání časopisu
Česká republika 798 Kč
Slovensko 998 Kč (45 €)
Evropa 1.698 Kč (74 €)
Zámoří 1.898 Kč (91 $)

Členský příspěvek uhraďte na účet č. 250 077 82 48 /2010.
Stávající členové jako variabilní symbol uvedou své členské číslo v KF (čtyřmístné členské číslo je uvedeno na adresním štítku každého čísla časopisu nad vaším jménem a adresou). Noví zájemci o členství musí vyplnit formulář „Chci se stát členem“ kde dostanete všechny informace o platbě.

bottom-end

Máte doma poštovní známky či jiný filatelistický materiál a nejste si jisti jejich hodnotou? Filatelistická zkušebna Domu filatelie se zabývá zkoušením pravosti, posuzováním jakosti a odhady cen filatelistického materiálu. Ve Filatelistické zkušebně můžete získat i Garanční certifikáty, jejichž vystavením na sebe znalec přebírá plnou záruku na vrácení peněz v případě svého omylu. Na Filatelistickou zkušebnu se může obrátit každý zájemce, členům Klubu Filatelie (členům časopisu Filatelie) poskytuje Filatelistická zkušebna výhody a slevy. Filatelistická zkušebna při své činnosti úzce spolupracuje s Komisí znalců Svazu Českých Filatelistů.

bottom-end

Koupíme Vaše cenné poštovní známky, dopisy, pohlednice a další filatelistický materiál! Zavolejte nám na telefonní číslo 607 282 004 (Po - Pá 10h - 17h) a sjednejte si nezávaznou schůzku, na které na počkání zdarma provedeme odhad ceny Vámi nabízeného materiálu, učiníme Vám nabídku a Vy se v klidu rozhodnete. Známky můžete také přihlásit do naší mezinárodní aukce PROFIL.

V případě spokojenosti s nabídkou peníze vyplácíme hotově – ihned!