Máte doma poštovní známky či jiný filatelistický materiál a nejste si jisti jejich hodnotou? Filatelistická zkušebna Domu filatelie se zabývá zkoušením pravosti, posuzováním jakosti a odhady cen filatelistického materiálu. Ve Filatelistické zkušebně můžete získat i Garanční certifikáty, jejichž vystavením na sebe znalec přebírá plnou záruku na vrácení peněz v případě svého omylu. Na Filatelistickou zkušebnu se může obrátit každý zájemce, členům Klubu Filatelie (členům časopisu Filatelie) poskytuje Filatelistická zkušebna výhody a slevy. Filatelistická zkušebna při své činnosti úzce spolupracuje s Komisí znalců Svazu Českých Filatelistů.

Obrázek

Pokud máte zájem o služby Filatelistické zkušebny, můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře a domluvit si nezávaznou schůzku. Veškeré informace o službách Filatelistické zkušebny Vám ochotně podáme i na telefonním čísle 607 282 004 (Po - Pá 10h - 17h).

Termín případné návštěvy však rozhodně doporučujeme sjednat telefonicky nebo mailem alespoň týden předem.

A co za to? Drobné všeobecné konzultace poskytuje Filatelistická zkušebna zdarma. Znalecké úkony jsou za úhradu, o její výši Vás budeme ochotně předem informovat.