Máte doma poštovní známky či jiný filatelistický materiál a nejste si jisti jejich hodnotou? Filatelistická zkušebna Domu filatelie se zabývá zkoušením pravosti, posuzováním jakosti a odhady cen filatelistického materiálu. Ve Filatelistické zkušebně můžete získat i Garanční certifikáty, jejichž vystavením na sebe znalec přebírá plnou záruku na vrácení peněz v případě svého omylu. Na Filatelistickou zkušebnu se může obrátit každý zájemce, členům Klubu Filatelie (členům časopisu Filatelie) poskytuje Filatelistická zkušebna výhody a slevy. Filatelistická zkušebna při své činnosti úzce spolupracuje s Komisí znalců Svazu Českých Filatelistů.

Obrázek

Pokud máte zájem o služby Filatelistické zkušebny, můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře a domluvit si nezávaznou schůzku. Veškeré informace o službách Filatelistické zkušebny Vám ochotně podáme i na telefonním čísle 607 282 004.

Znalci Filatelistické zkušebny jsou v Domě filatelie přítomni obvykle ve středu od 13 do 15 hodin, kdy je můžete navštívit, nebo jim zatelefonovat. Termín případné návštěvy však rozhodně doporučujeme sjednat telefonicky nebo mailem alespoň týden předem.

A co za to? Drobné všeobecné konzultace poskytuje Filatelistická zkušebna zdarma. Znalecké úkony jsou za úhradu, o její výši Vás budeme ochotně předem informovat.