V čísle 10 naleznete článek o letecké poště na začátku protektorátu BuM, nové skutečnosti o ukradené známkové raritě 4 K s přetiskem Pošta Československá 1919, pokračování příspěvků k emisi Hradčany aj.

bottom-end

V čísle 9 naleznete informace o nově vydaných známkách, pokračování příspěvků k emisi Hradčany aj. Zajímavý je příspěvek Jan Kramáře z Poštovního muzea o Císařsko-královské privilegované malé (klapačkové) poště v Praze.

bottom-end

V novém čísle časopisu Filatelie vás například čekají zajímavostiv nadcházející 44. aukci Profil.

bottom-end

Pět let od minulé valné hromady uběhlo jako voda a před námi je další důležité rokování, které by mělo nasměrovat činnost našeho občanského sdružení do konce druhého desetiletí jedenadvacátého století. Většina z nás, současných členů Svazu filatelistů, se narodila hluboko ve století dvacátém, a nebojím se říci, že dokonce v jeho první polovině, a tak samozřejmě není snadné přizpůsobovat se požadavkům doby, o které jsme byli zvyklí slýchat spíše v souvislosti se sci-fi. Ale nedá se nic dělat, ta doba je prostě tady a my se v ní se svým sběratelským zájmem musíme umět prosadit. Zobrazit článek

Číst dál: Novinka - K blížící se 5. valné hromadě SČF

Předplatitelé časopisu Filatelie mohou čerpat řadu výhod. odebírat předplatné
Veškeré informace o časopisu Filatelie a členství Klubu Filatelie Vám ochotně podáme na telefonním čísle +420 224 810 900.