bottom-end

Filatelistický život v České republice a na Slovensku je velmi bohatý. Sběratelé se scházejí na burzách, setkáních, výstavách, přednáškách, vernisážích, křtech nových známek i při mnoha dalších příležitostech. Možná Vás zajímá, zda se některá z těchto akcí koná ve Vašem městě nebo jeho okolí. Časopis Filatelie proto přináší každý měsíc jejich co nejúplnější seznam, se kterým se můžete seznámit i Vy!

bottom-end

Zásilková služba PROFIL vznikla zejména pro sběratele, kteří nemají čas nebo možnost navštěvovat filatelistické prodejny. Zásilková služba jim umožňuje objednat si poštovní známky či jiný filatelistický materiál tehdy, kdy se jim to hodí, a nechat si ho zaslat poštou.

bottom-end

Prodejna Profil je nejstarší filatelistickou prodejnou v České republice. Založena byla již v létě roku 1989 jako jedna z prvních soukromých prodejen v tehdejším Československu (do té doby měl na filatelistický obchod monopol stát). Z malých začátků se rychle vypracovala na vedoucí firmu našeho trhu.

bottom-end

Členstvím v klubu Filatelie získáte celou řadu výhod. Níže najdete přehledný výpis 11 důvodů, proč byste neměli váhat a stát se členem Klubu Filatelie. Za zvýhodněného členského příspěvku obdržíte všechny členské výhody.

bottom-end

Máte doma poštovní známky či jiný filatelistický materiál a nejste si jisti jejich hodnotou? Filatelistická zkušebna Domu filatelie se zabývá zkoušením pravosti, posuzováním jakosti a odhady cen filatelistického materiálu. Ve Filatelistické zkušebně můžete získat i Garanční certifikáty, jejichž vystavením na sebe znalec přebírá plnou záruku na vrácení peněz v případě svého omylu. Na Filatelistickou zkušebnu se může obrátit každý zájemce, členům Klubu Filatelie (členům časopisu Filatelie) poskytuje Filatelistická zkušebna výhody a slevy. Filatelistická zkušebna při své činnosti úzce spolupracuje s Komisí znalců Svazu Českých Filatelistů.

bottom-end

Koupíme Vaše cenné poštovní známky, dopisy, pohlednice a další filatelistický materiál! Zavolejte nám na telefonní číslo 224 810 210 a sjednejte si nezávaznou schůzku, na které na počkání zdarma provedeme odhad ceny Vámi nabízeného materiálu, učiníme Vám nabídku a Vy se v klidu rozhodnete. Známky můžete také přihlásit do naší mezinárodní aukce PROFIL.

V případě spokojenosti s nabídkou peníze vyplácíme hotově – ihned!

Joomla SEF URLs by Artio